Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Take your chance, use Junglee Internship

(Want to know how?)

O čo ide?

Junglee pre Teba pripravilo možnosť baviť sa a spolupracovať s nami inak. Dáme Ti šancu a priestor realizovať svoje nápady a manažovať svoj prvý vlastný projekt, ktorým bude Tvoja marketingová kampaň “ušitá” na nás, na Junglee. Možeš sa “vyskillovať” v online, offline, na čo si trúfaš a aj s možnosťou využitia metódy pokus / omyl.

Kedy?
Výsledkom Tvojej práce bude marketing campaign na jún, leto alebo jeseň, ktorú môžeš pripraviť sám alebo v svojom projektovom tíme, ktorý Ti vytvoríme my alebo si ho vytvoríš sám.

Čo z toho budeš mať?
Budeš pracovať na reálnych veciach, kde si môžeš vyskúšať svoje nápady, myšlienky, prípadne poznatky zo školy. Účasť na projekte sa Ti bude veľmi dobre vynímať v Tvojom CV prípadne absolvuješ povinnú prax predpísanú Tvojou školou.

Ďalšie benefity?
Pravidelné porady k projektu spojené s chutnými raňajkami (croissanty, ovocie, perfektná káva a podobne) a zábavou, plus možnosť absolvovať jeden teambuilding s našou spoločnnosťou (LaserTek etc.)

Čo preto musíš spraviť?
Nechceme CV. Predstav sa a zaujmi nás ľubovoľnou formou, ktorá by mala ukazovať, prečo by sme si mali vybrať práve Teba. Použi FB coment, messenger, email alebo nám jednoducho zavolaj.

Deadline?
Do 30.04.2018