Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Hybaj skôr do Bratisky!

Ahojte! 🙂 Tentokrát zdravím predovšetkým mojich milých vysokoškolákov. Dllllllhéééé letné voľno sa vám pomaly končí a za chvíľu začne opäť zhon semestra, tak dúfam, že mozgy a pečene máte pripravené! Prečo neprísť do Bratisky ale skôr? Že ale neeem zlý nápad? Tak vám ja, ako ostrieľaný študent a cépéčkár ukážem pár výhod prečo si pobaliť všetky švestky, zobrať z domu rezne a nasadnúť na ten vlak zadarmo už teraz.

via GIPHY

Skúškové si isto zvládol ľavou zadnou za dva týždne a tak si sa mohol čím skôr presunúť domov na letné prázdniny. Áno, domov má svoje čaro a áno, aj ten mama hotel nie je zlý, no čo si budeme klamať. Prázdniny však už trvajú dlho a začínaš si s mánkou liezť veru aj na nervy. Vieme, ona to myslí dobre, keď ťa čaká kým sa nedoplazíš s diskotéky domov, ale všetkého veľa škodí a tak je na čase po prázdninách opustiť periny vypraté v aviváži od mánky a prísť do Bratisky. Tu predsa len budeš mať väčšiu voľnosť a aj mamina bude isto spať kľudnejšie.

via GIPHY

Áno, viem, ťažko sa odchádza z pohodlia domova, kde máš sám svoju krásnu izbičku vymaľovanú v broskyňovej farbe na intrák, kde je broskyňová jedine tak vodka za 4,20 z večierky. Prísť skôr má však i tu svoju výhodu! Môžeš si zarezervovať najlepšiu posteľ, keďže budeš prvý ubytovaný. Napríklad takú, ktorá nevŕzga, to sa vždy zíde. No jak sa hovorí, kto skôr príde, ten skôr mele (o čom tu ale ja melem?). Spolubývajúci, ktorý príde posledný hold bude musieť spať s hlavou pri dverách a nechá si od nich do nej búchať celý semester.

via GIPHY

Keď už hovoríme o tom intráku tak aj tam je to cez september trošku kľudnejšie, budeš mať čas na regeneráciu pred náročným semestrom a pred príchodom tvojho hlučného párty spolubývajúceho. Pretože so začiatkom semestra budeš spať zrejme tak 14 minút do týždňa. Pokiaľ  bývaš na mlynoch, tak aj v jedálni nie je počas tohto obdobia 10000 ľudí, iba tak 3680. A áno, keď už sme pri tom jedle. Na stravu od maminky cez leto si si určite ľahko zvykol a tvoje bruško narástlo z neznámeho dôvodu. Ber to ako fitnes pobyt! Veď vieme, ako vyzerá študentská strava, pri tej to bruško pôjde dole ľahko.

via GIPHY

A vy prváci, poďte sa zoznámiť s Bratiskou skôr. Keď začne semester určite vám príde vhod vedieť ktorý most je Apollo a ktorý SNP, kde prestúpiť na spoj do školy aby si nezmeškal prvú prednášku a okukať si párty miesta, prípadne spoznať už teraz nových ľudí.

via GIPHY

No najväčšou výhodou je, že si môžeš v Bratislave veľmi pekne za ten mesiac zarobiť a to napríklad aj u nás v Junglee! J A NIE, nepíšem to iba preto lebo tam pracujem. No dobre, tak asi trošku klamem. Samozrejme, u nás ti s tým vieme pomôcť a aj v septembri máme k dispozícií množstvo brigád, stačí iba chcieť, zdvihnúť telefón a napríklad aj ja ti viem nejakú superskú brigádu nájsť.

 

Taaaak a ty ešte stále váhaš?

Pauli 🙂