Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Halloween u nás v JUNGLEE

Ahojte kamoši,

Dovoľte mi aby som Vás privítala pri dnešnom špeciálnom blogu.

Práve teraz oslavujeme tri najznámejšie sviatky jesene. V anglosaských krajinách sa sviatok zosnulých alebo Dušičky neoslavujú, miesto toho už 31. októbra slávia tzv. Halloween. Vedeli ste, že ide pôvodne o keltský sviatok?  Pohania práve takýmto spôsobom oslavovali koniec roka a príchod nového.

Halloween je sviatok, ktorý väčšinou spájame s deťmi. V kútiku duše sme však všetci deťmi , nie? Tento rok sme rozhodli, že posilníme náš tímový duch a prinesieme do nášho pracovného prostredia trochu strašidelnej zábavy. Včera 31.10 sme organizovali náš úplne 1. Halloweensky Event v podobe spoločného obeda. S čím bol výnimočný? Myslím si, že fotky hovoria za všetko!

Pre vytvorenie pravej Halloweenskej atmosféry sme sa rozhodli použiť tematické dekorácie. Máme veľmi kreatívnych kolegov, ktorí náš meeting point pretransformovali na čarovné miesto, odkiaľ nechýbali tekvičky s vyrezanými tvárami, pavúky, umelé pavučiny a rôzne strašidelné ozdoby – ktoré (neklamem) urobili divy.

Čo je najdôležitejším prvkom halloweenského eventu? Samozrejme kostýmy! Naši kolegovia sa objavili v najrôznejších kostýmoch – od starých klasík po originálne nápady, ktoré sa nedali prehliadnuť:

                  

Asi sa na tom všetci zhodneme, že cenu za najstrašidelnejší a najoriginálnejší kostým získal jednoznačne náš CEO, ktorý nás všetkých očaroval svojou premenou:

A čo by to bol za halloweensky event bez sladkostí? By ste sa čudovali, koľko šikovných ručičiek sa nájde v našej firme. Síce sa špecializujeme na poskytovanie brigád, ale niektoré naše kolegyne by sa mali zamyslieť nad zmenou povolania. 😀  Naše stoly boli plné halloweenských špecialít, našli sa citronové muffiny, tiramisu s cukrovou pavučinou na vrchu, pečené tekvičky s domácim figovým chutney, a mohla by som ešte pokračovať…

Je dôležité vytvárať prostredie, v ktorom sa zamestnanci cítia dobre a kde sa môžu spájať nielen pracovne. Som naozaj rada, že sme oslávili tento anglosaský sviatok aj spoločne a teším sa na ďalšie akcie!

Cynti 🙂