Futbal, da, da, da

Ak aj nie si futbalový fanúšik, určite ti neušlo že opäť po 4-och rokoch nastáva futbalový ošiaľ.

Podniky, televízia, internet, všade nájdeš majstrovskú ponuku zápasov priamo z Ruska, kde sa koná tento famózny turnaj.

via GIPHY

Domáci Rusi ako organizátori turnaja sú ako utrhnutí z reťaze, keď sa vezú na víťaznej vlne a je otázne, či sa nechajú vôbec niekým zastaviť. Ktovie či neabsolvovali mesačnú prípravu triedením zásielok v kuriérskej spoločnosti.

via GIPHY

Borci z Uruguaja im dýchajú na chrbát na čele so šelmou futbalových trávnikov Luisom Suarézom, ktorý v doterajšom priebehu nestihol nikoho poriadne uhryznúť.

via GIPHY

Francúzski gentlemani ochutnali delikatedy v miestnych reštauráciách a pustili sa do zápasov s nasadením, akoby im nestihli vytráviť. Napriek tomu nestratili ani bod.

via GIPHY

Po zápasoch Brazílie si stále hovorím, či by nebolo tým chalanom v žltých dresoch lepšie za pokladňou alebo pri dokladaní lahôdok, to by bola istota, že fanúšik bude určite spokojný.

via GIPHY

Známy portugalský herec z futbalových trávnikov Ronaldo alias Penaldo sa rozhodol, že góly bude dávať iba on a tak dopadol aj zápas proti Španielom (3:3), kde jeho spoluhráči zostali sedieť v bufete na miestnej špecialite.

via GIPHY

„Das ist nicht normal“, tak by sa dalo charakterizovať doterajšie pôsobenie Nemeckých reprezentantov. Ich železná lady musí len krútiť hlavou, keď vidí bezmocnosť víťazov z pred 4-och rokov.

via GIPHY

Neprekvapili chalani z Maroka a Egypta, ktorí už balia kufre po výlete v Rusku a štartujú ťavy na cestu do Afriky.

via GIPHY

Messimu a jeho kamarátom zostali len oči pre plač. Po dvoch zápasoch majú na konte 0 bodov a v hlavách majú akú brigádku si vybavia, ak zbabrú aj posledný.

via GIPHY

Bude ešte zaujímavé, ako sa turnaj bude v najbližších dňoch vyvíjať a či nám Argentínska reprezentácia nezašle objednávku rovno aj s hráčmi, nech prídu na iné myšlienky 😛

Zdenko Iskra