Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Február – mesiac pomáhania v Junglee

Ako isto viete, mesiac február bol u nás v Junglee mesiac pomáhania slabším. Rozhodli sme sa naplno tomu venovať celý mesiac. A to sme ešte nevedeli, že o dva týždne sa v našej kancelárií nebude dať hýbať pri tom množstve vyzbieraných vecí. Čo vám poviem, naozaj sme sa do toho vložili. Asi tak, ako sa do toho vkladáme pri obsadzovaní brigád.

Začalo to výzvou venovanou VÁM – našim drahým brigádnikom. Prostredníctvom sociálnych sietí s výzvou „pomôžte pomôcť“ sme vás požiadali o pomoc vo forme darovania oblečenia, mlsiek, starých diek, hračiek pre psíkov s prísľubom, že veci sa dostanú do správnych rúk, prípadne labiek.

A potom to ZAČALO. Naša výzva sa rozšírila dostatočne rýchlo a ani sme sa nenazdali a jedna z našich kancelárií bola kompletne naprataná darovanými vecami od dobrých ľudí. Vedeli sme, že máme skvelých brigádnikov, ALE AŽ TAKTO? Sme vám veľmi vďační, a nie iba my. Všetci sme samozrejme do zbierky prispeli a keď sa už v našej kancelárií nedalo naozaj chodiť išli sme na to.

Prvá naša zastávka bola v organizácií Sloboda zvierat. Tu sme odovzdali všetky vyzbierané deky, prikrývky, paplóny, maškrty a potravu pre psíkov. 


Druhou zástavkou bol Sklad solidarity – Bratislavská arcidiecézna charita. Tu sme odovzdali do dobrých rúk všetko oblečenie a veci určené pre dospelých. Všade sme sa stretli naozaj s milými a vďačnými ľuďmi a tiež sme si fantasticky oddýchli od práce, to tiež niekedy nie je na škodu, hehe.

Poslednou našou zástavkou bolo Centrum pre deti a rodiny v Piešťanoch. Tu sme odovzdali všetky zvyšné vecičky pre detičky, áno áno, rýmovanie je naša silná stránka. Deti sa z vecí obzvlásť tešili a o to viac to teší nás

Tento mesiac bol u nás mesiacom pomáhania a my už teraz vieme, že v tomto budeme jednoznačne pokračovať. Chceli by sme ešte raz poďakovať všetkým našim zamestnancom Junglee a brigádnikom, ktorí sa do zbierky zapojili. Špeciálne poďakovanie patrí obyvateľom Rajky, ktorí vo veľkej miere prispeli do zbierky.

My v Junglee sme radi, že sme aspoň takto mohli vyčariť úsmevy na tvári. 🙂

Tak sa zatiaľ majte, kamoši.

Paulína Leštianska