Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

DUŠIČKY ALEBO HALLOWEEN?

Ahojte kamaráti! Jeseň sa nám ešte len začala a v telke sa už pomaly začínajú objavovať vianočné reklamy. Medzitým však máme ešte jeden (alebo dva?) dôležité sviatky. Sú nimi samozrejme dušičky a mnohými, celosvetovo očakávaný Halloween.

V dnešnom blogu by som vám chcela čo to napísať o oboch týchto sviatkoch. Niektorí sú priaznivci tradičných dušičiek, iní sa nemôžu dočkať amerických halloween party.

ALE! Dôležité je povedať, že každý z týchto sviatkov má svoju premiéru v iný deň. Zatiaľ čo Halloween oslavujeme 31.10., deň dušičiek je až 1.11. Pri dobrom time managemente stíhaš obidva dni patrične osláviť so všetkými tradíciami ako sa patrí. A keď predtým zbehneš aj na brigádu, môžeš na halloweenskej párty zažiariť s najoriginálnejšou maskou, prípadne zakúpiť krásny, nový kahanec na cintorín.

via GIPHY

Je však nutné spomenúť aj obohratú pesničku s názvom COVID, ktorá ti skríži zvyčajné plány. Stále sme tu však my, ktorí ti zabezpečíme brigádu podľa tvojich predstáv. V dnešných časoch si na párty asi nezbehneš, na druhej strane si môžeš s kamošmi zavolať cez videohovor a pripiť si online. Nie je to ono, ale predsa to má svoje čaro.

via GIPHY

Na dušičkách je krásne to, že sa stretne celá rodina a idú si spolu zaspomínať na svojich blízkych, ktorí už medzi nimi nie sú. Najdôležitejšie však je spomínať počas celého roka, nie len na dušičky 😉 Ja osobne mám najradšej pohľad na večerný, sviečkami osvetlený cintorín, a čo vy?

via GIPHY

Na záver by som len zhrnula, že pokiaľ sa z Bratislavy chystáte odísť, pripravte si trpezlivosť na každoročné zápchy. Ak ste tu naopak zostali, môžete si vychutnávať prázdne ulice a „bratislavské“ ticho. Aj keď iba pri pohľade z okna 😊 Na brigádu však môžeš zbehnúť v ktoromkoľvek meste na Slovensku. Či si v Bratislave alebo inde, neváhaj nás kontaktovať. Aspoň sa vyhneš prejedaniu a ešte aj čo to zarobíš.

Tak čo? Ste priaznivci dušičiek, alebo skôr halloweenských osláv? Za mňa jednoznačne OBOJE!

Sandra Bieliková