Junglee Dovolenky

Ahojte!

Vitajte pri predposlednom blogu týchto prázdnin. Napriek tomu, že prázdniny končia, my sa s nimi nechceme rozlúčiť, a preto sa v dnešnom blogu budeme držať letnej tematiky. Konkrétne predstavíme niekoľko miest, ktoré toto leto navštívili kolegovia z Junglee. Okrem toho sa ich spýtame, kam sa ešte chystajú alebo čo je ich vysnívaná destinácia.

Pýtali sme sa troch kolegov, Vandy, Cynti a Danca. Tí nám okrem opísania dovolenky poskytli aj fotky zo svojich dovoleniek, za čo im ďakujeme. Pýtali sme sa hlavne na to kde boli, ako si to užili, čo radia ľuďom, ktorí toto miesto plánujú navštíviť a čo je ich ďalší cestovateľský plán.

Ako prvú tu máme Vandu, ktorá navštívila exotický Egypt ešte v júni. Bola to typická dovolenka v rezorte, ktorú si spolu so svojim priateľom veľmi užili. Vanda: ,,Dovolenka bola úžasná, super sme si oddýchli, veľa sme jedli a plávali. Najviac sa nám páčilo šnorchlovanie a výlet loďou na ostrov neďaleko Hurgady. To určite odporúčam všetkým. Okrem toho sme sa povozili na štvorkolkách po púšti a vozili sa na ťavách. Môj ďalší cestovateľský plán sú Azory.“

Druhá v poradí je Cynti, a ak sa aj Vám bude podľa fotiek zdať, že bola na Hawai, mýlite sa. Cynti v júli navštívila Madeiru. Madeira je ostrov v strednej časti Atlantického oceánu, ktorý pripomína raj na zemi. Cynti svoju dovolenku opísala takto: ,,Madeira je najkrajšie miesto, kde som kedy bola. Oceán, úžasné jedlo a milí ľudia.

Kolega Danco bol tento rok už dvakrát v Chorvátsku. Fotky sú z chorvátskeho mesta Pula, kde sa viete okrem auta dopraviť aj lietadlom priamo z Viedne. Okrem mora môžete pochodiť aj historické pamiatky, dokonca sa tam nachádza menšie ,,Koloseum“, podobne ako v Ríme. Dancovi sa veľmi páčilo priezračné more a tiež jedlo, najmä ryby a morské plody.

Tak ako sa končia prázdniny, končí sa aj náš blog. Stále však ostáva niekoľko pekných a teplých týždňov, preto okrem brigádovania nezabudnite aj na oddych a tiež niekde s kamarátmi, rodinou alebo sami vybehnite. Kolegom ďakujeme za fotky!

Alexia 🙂