Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Dovolenkové klišé

Ahojte! 🙂 Dovolenkové obdobie je v plnom prúde a značí to nielen to, že Voklswagen má celozávodnú. Všetci toto obdobie milujeme, aj keď si priznajme, že aj to má svoje muchy. (alebo komáre?). O tomto je dnešný blog, dámy a páni (tu-tu-ru rúúúú predstavte si fanfáry), predstavujem vám najväčšie DOVOLENKOVÉ KLIŠÉ!

1. PALMA

Priznajte sa, kto z nás nemá fotku pri palme? Aj keď je to asi najväčšie dovolenkové klišé, každý sme si týmto obdobím prešli. Len sa tak zamýšľam, prečo sa zahraniční turisti na Slovensku nefotia s borovicami? Otázka na zamyslenie!…

via GIPHY

2. REZNE

Týmto sa vyznačujú dovolenkári smerujúci predovšetkým do Chorvátska. Poctivé rezníky medzi chlebom nesmú chýbať na nejednej dovolenke na Jadrane. K tomuto mám ja špeciálne veľmi pozitívny vzťah – veď rezne nechutia nikdy lepšie ako na random odpočívadle na chorvátskych hraniciach. A UHORKY, nesmieme zabudnúť na kyslé uhorky! Mňam!

via GIPHY

3. NAFUKOVACIE PLAMENIAKY, JEDNOROŽCE, DONUTY A „NEVIEMČOEŠTEVŠETKO“

Toto je novodobý trend, ktorý vznikol najmä na instagrame. V bazéne môžeme aktuálne pozorovať viac umelých nafukovacích zverov ako ľudí. Instagramerky snažiace sa robiť si fancy fotky a ich fotiaci a zároveň trpiaci partneri. Takýto pohľad sa Vám naskytne veľmi často, ale čo už, trend je trend – nespravíš nič. Tak zober plameniaka a hor sa na dovču!

via GIPHY

4. „PÁRKY“

Nie, týmto bodom nemyslíme spišské párky. Aj keď tie by som si momentálne teraz dala. Myslím tým dievčatá, ktoré si fotia nohy, ktoré vyzerajú takmer identicky ako tie spišské. Pokiaľ teda tie nohy nevyzerajú ako špekačky, tak dievčatá smelo foťte!

via GIPHY

5. ZÁPAD SLNKA

Tak isto, ako foto s palmou, každý určite už zažil mini fotošúting pri západe slnka. Tento západ slnka ale netrvá veľmi dlho, takže bolo potrebné byť nachystaný a s foťákom čakať na pláži a za 5 minút vyskúšať všetky pózy, aby fotky v spálni nad posteľou vyzerali čo najlepšie.

via GIPHY

Tak milí kamoši, nenašli ste sa aj vy aspoň v jednom bode? Verím tomu že áno. Ale aj o tomto predsa dovolenka je 🙂 Tak vám prajem všetkým krásne a nezabudnuteľné dovolenky, užite si ich, veď zachvílu máme opäť Vianoce 🙂