Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Ďalšie šelmy z našej JUNGLEE

Guten Tag meine liebe ☺

Opäť sa Vám hlásime z našej Junglee a síce v nezvyčajnom čase, ale má to svoje opodstatnenie ! Máme tu pre Vás niečo špeciálne  a jedinečné a to je to, že Vám teraz predstavím ďalšiu časť nášho teamu a tou je ! a tou je!  a tou je nezabudnuteľné oddelenie SLOVENSKO !

Pýtate sa čo je oddelenie SLOVENSKO?!

Kto môžu byť títo ľudia ?!

Čo vlastne riešia?!

Pokúsim sa Vám to jednoducho a stručne vysvetliť –  naša Junglee sa skladá z niekoľkých oddelení. Prioritne obsadzujú brigády dve oddelenia: BRATISLAVA ej kej ej paradoxne v teame je najmenej bratislavčanov  a oddelenie SLOVENSKO.

Oddelenie Bratislava rieši brigády v rámci Bratislavy a prípadného okolia. Oddelenie SLOVENSKO všetky ostatné. Haaaa to som Vám teraz napovedala ste si povedali že „všetky ostatné“ … Áno, ale je to tak a dokonca aj také miesta, kde ste ani len prstom na mape neboli.  Ja obdivujem celý tento team nakoľko ja osobne som rada, že viem trafiť z Mlynskej na stanicu. Ale kto Vám len tak s prstom v nose aj v strede noci vysvetlí ako sa dostaneš do CBAčky v Pečeňadoch?

Team pozostáva z troch šeliem a to : Janka Janča Zelmanová, Monika Macaláčka Macaláková, Pavol Brigi Mačejovský.

 

Tak a poďme ich trošku vyspovedať ☺

 

Ahojte kamoši, povedzte nám niečo o sebe a ako dlho pôsobíte v PJčku

Janča – Ahojte ☺ pôsobím v Pjčku vyše 6rokov, už som tu ako inventár 😀

Monča – No čau Horvi 😀 ! Moje pracovné začiatky boli pri jednorazových brigádach a postupom času tuším to bola tretia brigáda a odrazu som sa ocitla u nás v agentúre a som tu skoro dva roky.

 

V čom vidíte vy to čaro Vášho oddelenia ?

Obsadzujeme brigády po celom Slovensku, ako sa hovorí iný kraj iný mrav, u nás to platí doslova, nikdy nevieme čo nás čaká, keď zodvihneme telefón.

 

 V akých mestách máte ponuky brigád ?

Pukanec, Horné Sŕnie, Pečeňady, ale mali sme aj Bolešov, Belušu, Boleráz, Šelpice a naša obľúbená Nitra – Chmeľová dolina. Jaaaaaj skoro sme zabudli na Žabokreky  ☺

Obsadzujeme brigády po celom Slovensku. Tie objednávky sú tak nevyspytateľné, že ak bývajú ľudia v akomkoľvek meste vieme ich nasmerovať na brigádu pri ich meste prípade priamo u nich v meste :).

 

Je možnosť aby brigádnik povedzme že cez Vaše oddelenie brigádoval napríklad len cez víkend keď príde z intráku domov?

Áno, dohoda platí univerzálne po celom Slovensku, brigádnik môže brigádovať aj cez prázdniny u babky v Lozorne, keď sa bude nudiť.

 

Ešte nám prezraďte či  je rivalita medzi oddelením BRATISLAVA a SLOVENSKOM? Alebo ako to funguje ?

Odpoveď na túto otázku nie je na zverejnenie 😀 (Anonym, 2018)

Heh … Áno, sú brigády, kedy sme schopní už pred desiatou volať brigádnikovi, aby nám ho kolegovia náhodou „neukradli“. Sem-tam si náhodou zabudneme vypnúť osobný list, aby mu zatiaľ nikto nezavolal. Ale to sa stáva ojedinele. Skôr sa snažíme pomáhať si a nasmerovať ľudí aj na brigády v BA, keď my momentálne nemáme objednávku.

 

Aké sú Vaše vzťahy s brigádnikmi ? Aj sa vzájomne evidujete či pri veľkom množstve sa to nedá?

To pekné na to je, že máme vzťah s našimi brigádnikmi a sme súčasť ich života, rastieme s nimi. Niekto u nás začne brigádovať ako druhák na strednej, zrazu má stužkovú a potom sa sťahuje na výšku do iného mesta a stále nám volá ohľadne brigád. To je také pekné pre mňa. Taký dobrý pocit na srdiečku. Mnohokrát nám odporučia svojich kamarátov, frajerov, frajerky a potom iných frajerov a frajerky 😀 svoju rodinu a tak ☺(Monča)

 

Aký je Váš najvtipnejší zážitok z obsadzovania brigád ?

Keď chcela brigádnička pracovať 40 dní v mesiaci :D. Taktiež splachovanie toalety z druhej strany telefónu s brigádnikom vždy pobaví :D.

 

 

Ďakujem za Váš čas

 

Patrícia Horváthová