Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Čo všetko stihnúť pred začiatkom školského roka?

Čaute študenti 🙂

Letné prázdniny sa Vám neúprosne krátia a o slovo sa hlási nový školský rok 2019/2020. Dva mesiace prázdnin? To nie je až tak veľa, keď uvažujeme o prázdninách. Na druhej strane, je to naozaj veľa, pokiaľ hovoríme o schopnosti zabúdať. Čo ešte stihnúť predtým ako nám zaklope september na dvere?

via GIPHY

Ak ste už študentmi vysokej školy a bývate v Mlynskej Doline na internátoch, isto viete, že máte posledné dni na cestu v prázdnej 39-ine. Pomaly, ale isto sa začína plniť študentmi prichádzajúcimi do vysokoškolského mestečka.

via GIPHY

Isto každý jeden z Vás, ktorí ste celé leto pracovali, ste už stihli nejakú tú dovolenku. Ak nie, tak máte poslednú možnosť stihnúť posledné letné a teplé lúče ešte pred začiatkom semestra.

via GIPHY

Taktiež nezabúdajte na to, že v najbližších dňoch budú prebiehať zápisy na nový školský rok. Ak si budete plánovať dovolenku, tak si ju nedávajte cez zápis, lebo prídete o školu a zlatý školský život. Taktiež by ste prišli skvelé brigády pre študentov a ešte lepšie študentské sadzby. 🙂

via GIPHY

Samozrejme netreba vynechať ani posledné žúrky s kamošmi. Ale naopak netreba to preháňať, pretože Open Semester a párty s novými spolužiakmi budú mocné.

via GIPHY

Využite tiež aj posledné letné oblečenie zo svojej skrine. Ani sa nenazdáme a budeme nosiť dlhé rifle, mikiny a vetrovky.

Tak si užite posledné dni prázdnin, posledné dni oddychu a načerpajte silu na nový školský rok.

Janči