Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Čo sa stalo v novembri?

Ahojte!

Vítam Vás pri dnešnom blogu, v ktorom si zhrnieme, čo zaujímavé sa stalo za posledný mesiac nielen u nás v Junglee, ale celkovo. Tak čo priniesol mesiac november?

Mesiac sme ako každý rok začali oslavou Sviatku všetkých svätých, ešte v pomerne uvoľnenom duchu. Snáď ste stihli navštíviť cintoríny alebo nejakú tú halloweensku párty. Väčšina z nás (vysokoškolákov) chodila do školy prezenčne, no potom sa to rýchlo zmenilo a takmer každý odbor prešiel na online výučbu. Je to niečo na čo sme už z minulého roka zvyknutí, no nemôžeme povedať, že by sme to prijímali s radosťou.

Mesiac šiel ďalej, a tak ako sa nám postupne zhoršilo počasie a oficiálne sme sa rozlúčili s babím letom, mapa Slovenska sa tiež začala čoraz viac sfarbovať do čierna. Opatrenia nám zobrali množstvo  vecí, ktoré sme robili radi (napríklad dobrý obed alebo pivo v reštaurácii), no s nimi sa nám vrátili obľúbené brigády pre niektoré známe reťazce – evidencie počtu zákazníkov a ich koordinácia. Pokiaľ ste na tento typ brigád, kde sa takmer vôbec nemusíte fyzicky namáhať, chodili radi, pokojne nám zavolajte a spýtajte sa či náhodou práve vo vašom meste nie je voľné miesto.

Keď už sme pri opatreniach, online výučbe a takmer nulovej šanci sa zabávať mimo našu adresu, máme viac času na seriály, knihy a hudbu. Pokiaľ teda po večeroch neviete čo so sebou, odporúčam Vám niektoré naozaj dobré seriály. Ak si pamätáte Narcos, ktorý mapoval život Pabla Escobara, poteším Vás, nedávno vyšla nová, tretia séria, ktorej dej sa odohráva v Mexiku. Určite stojí za to, pozrieť si ju. Okrem toho na Netflixe vyšla druhá séria seriálu Tiger King – jedného z najsledovanejších seriálov celkovo. Môžete tak znova nazrieť do zákulisia chovu tigrov a tiež ich výstredných majiteľov. Keďže je pred Vianocami, ako každý rok vychádza množstvo úžasných kníh, ktoré stoja za prečítanie. Na stránkach kníhkupectiev sú už vytvorené tradičné rebríčky, tak si bežte nejakú knihu vybrať.

Ale teraz späť k nám do Junglee. Okrem klasického obsadzovania brigád sme spolu s kolegami prežili na konci novembra pekné chvíle aj mimo našej kancelárie, pretože sme mali teambuilding, o ktorom sa môžete dočítať v minulotýždňovom blogu. Oddýchli sme si, zabavili sa a sme pripravení na najvyťaženejší mesiac v roku – december. Presne o mesiac sú totižto Vianoce, na ktoré sa všetci pripravujú. A tak ak aj vy chcete svojim blízkym pripraviť prekvapenie pod stromčekom a dať im niečo, čo ich poteší, je najvyšší čas začať brigádovať a našetriť si na všetky darčeky.

Verím, že aj vy ste mali príjemne prežitý november a tešíte sa na to, čo prinesie nový mesiac.

Buďte zdraví, vidíme sa o týždeň!