Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Čo sa stalo v marci?

Ahojte!

Vítam vás pri tradične poslednom blogu mesiaca zameranom na aktuálne dianie. Ešte sa mi nestalo, aby bol celý blog písaný o jednej téme, najaktuálnejšie téme mesiaca po celom svete, korone. Nový vírus, ktorý sa nekompromisne šíri po celom svete zasiahol každého z nás. Aj vy ste si občas povedali ako by sa vám hodil týždeň voľna a ničnerobenia? Ja som si to počas mojich hektických dní hovorila dosť často. A je to tu. Všetci sme doma. Ulice v Bratislave ostali prázdne a ak sa tam predsa len pár ľudí nájde, všetci majú rúška. Verím tomu, že teraz si oveľa viac z vás povedalo, ako veľmi by sa chceli vrátiť ku svojej každodennej rutine. Ráno vstať, nestíhať do školy, počas umývania zubov sa obliekať, utekať na preplnený autobus, v ktorom ťa vodič jeho fast and furious jazdou oplieska o všetky steny autobusu. Zaspávanie na prednáške, ak si na ňu vôbec chodil… a tak ďalej. Boli to krásne dni. Ale aj tieto majú svoje výhody.

via GIPHY

Robte to, na čo ste nikdy nemali čas.

Čítajte si knihu, ráno si zacvičte jógu, naučte sa variť, zlepšujte sa v jazykoch, pozrite si seriál, ktorý ste kvôli príliš krátkemu dňu nestihli pozrieť. Robte čokoľvek, čo vám pomôže aspoň chvíľku na túto situáciu zabudnúť.

via GIPHY

Choďte do prírody.

Ale tým nemyslím Kolibu ani Medickú záhradu. Ak nie ste v povinnej karanténe kvôli návratu zo zahraničia, sadnite do auta, odvezte sa pri les za mestom, zoberte rodičov a psa a choďte sa prejsť. Samozrejme, všetko s maximálnou bezpečnosťou… rúško je už od včerajšieho dňa každodennou povinnou súčasťou každého z nás.

via GIPHY

A posledná vec, ktorú mi nedá nespomenúť.

Nemáme prázdniny. Máme karanténu. Svet sa hýbe ďalej, aj keď to občas vyzerá tak, že sa zastavil. Spravte si režim, nespite do 12tej. A my všetci, čo stále študujeme, či už dobrovoľne alebo nie tak celkom dobrovoľne, nekašlite počas týchto dní na školu. Ono nás to všetko dobehne.

via GIPHY

To je na tento blog všetko. Dúfam, že sa tu zas o mesiac stretneme všetci zdraví a že sa pomaly ale isto vrátime do našich milovaných rutín.

Ahojte!

Dominika