Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Čo s voľným časom?

Ahojte, predpokladám, že v týchto dňoch už máte úspešne skúšky za sebou a začínate si plnými dúškami užívať aspoň pár dni voľna. Úspešne doskúškované však nemyslím, že máte samé Áčka a občas  sa vyskitne nejaké Béčko,ktoré by ste si najradšej aj tak opravili lebo B pre vás nie je uspokojujúce. Úspešne dokúškované znamená, že to máte konečne za sebou, ráno sa zobúdzate s pocitom, že sa cez deň nadýchate čerstvého vzduchu a nebudete ho musieť presedieť celý deň nad knihami. A nevadí ani nejaký ten prenos, veď ako sa hovorí: „Jeden prenos, žiadny prenos.“

via GIPHY

Mám pre vás hneď jeden tip ako stráviť prádzniny a čerstvého vzduchu si užiť nadmieru.  Perinbabka nám tento rok zariadila krásne zasneženú zimu a aj napriek tomu, že to so sebou prináša veľa nepríjemností, ako napríklad roztláčať zapadnutý autobus (študenti z mlynskej určite vedia o čom hovorím), prináša to so sebou aj veľa možností, ktoré by bola škoda nevyužiť. Pravdepobodne už všetci viete čo nám na mysli. Lyžovačka je skvelý spôsob, ako si oddýchnuť, zrelaxovať, načerpať nové sily do ďalšieho semestra a o to viac, pokiaľ ju stráviš so super ľudmi. Dúfam, že každý z vás si takú lyžovačku môže dovoliť aj vďaka JUNGLEE a naším brigádam. Pokiaľ  si ešte zarobiť nestihol, stále máš na to priestor. Stačí zobrať telefón a zavolať. Urob tak čo najskôr, lebo kto skôr príde, ten skôr brigáduje.

Ak by bola pre teba príliš nákladná lyžovačka v tatrách (všetci vieme, že skipas tam nestojí 10€), lyžovať sa dá aj v okolí Bratislavy. Prespať môžete na intráku a taká Pezinská Baba vôbec nie je na zahodenie. Verím, že sa medzi vami nájdu aj skúsení lyžiari, ktorým by Pezinská Baba nestačila, a tak vám ponúknem aj inú alternatívu. Rakúske Alpy vôbec nie sú tak ďaleko a odviesť sa tam môžeš priamo autobusom z Bratislavy.

via GIPHY

Keď už si našiel ľudí, s ktorými by si chcel lyžovačku zažiť, vybrali ste si miesto, stačí sa už iba pobaliť.  V momente, keď konečne do cestovnej tašky vopcháš všetok alkohol, jedlo, ktoré ti mamina nabalila a hrubé ponožky, uvedomíš si, že ešte nemáš zabalené všetky podpstatné veci. Samozrejme, kvalitná nepremokavá bunda a otepľovačky patria k základnej výbave. Netreba však zabudnúť ani na termoprádlo, lyžiarske okoliare, rukavice a v neposlednom rade priblu. Hádam by si profesorom na VŠ nespravil takú radosť, že by si sa dokaličil a oni by už nemuseli opravovať tie tvoje výplody múdrosti, ktoré píšeš do testu aby to bolo aspoň E.

via GIPHY

K správnej lyžovačne nepochybne patrí aj nejaký ten alkohol. Dôvodov na oslavu bude určite veľa: oslava skúšok, života, piatok, sobota, nedeľa, niektorí budú oslavovať aj to, že môžu oslavovať. Všetko však treba s mierou a ani alkohol nie je výnimkou, o to viac pokiaľ piješ na svahu a nemáš zodpovednosť iba za seba, alebo aj za ostatných lyžiarov, ktorí síce môžu byť zodpovední ale stačí jeden zlý pohyb a ….

Užívajte prázniny, dávajte sa seba pozor a ak by ste sa náhodou nudili, kľudne sa zastavte pokecať u nás v JUNGLEE. S našimi brigádami sa určite nudiť nebudete. 🙂

Dominika Ogurčáková