Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Čo pre teba chystáme?

Ahojte kamoši! 🙂 Leto prešlo ako voda a my máme opäť začiatok nového školského roka a zimného semestra. V spojení s tým sme si pre vás pripravili v Junglee zopár noviniek a akcií, na ktoré sa môžete tešiť, jedine že by ste sa netešili.

via GIPHY

Asi tou najzaujímavejšou pre vás bude možnosť získať +0,50€ na hodinu k akejkoľvek brigáde. Ako na to? Stačí sledovať SVOJE DVERE! Áno, dobre čítaš. Stačí sledovať svoje intrákové dvere. Počas prvých týždňov semestra totiž budeme rozdávať na mnohých vysokoškolských internátoch doorhangery. Hovoríš si, veď na tom predsa nie je nič zaujímavé, takých si nájdeš na dverách desiatky. Tento krát nie! Na každom doorhangery totiž nájdeš QR kód, ktorá ťa privedie k bonusu +0,50€ k sadzbe na hodinu k akejkoľvek brigáde. Úloha je teda jasná, pozorne sleduj čoskoro svoje dvere.

via GIPHY

Začiatkom semestra tiež budeme radi, ak nám pošleš svoj rozvrh, prípadne povieš ako môžeš brigádovať. Takýto prístup si v Junglee veľmi ceníme a určite pre teba vymyslíme nejakú odmenu.

via GIPHY

Začiatkom semestra nás tiež môžeš stretnúť a prísť si s nami pokecať. Že kam? Predsa tam, kde to majú vysokoškolskí študenti najradšej, do VENZY! Kľudne sa pri nás zastav po obedíku, škvŕkanie v žalúdku nie je zrovna dobré zvukové pozadie pre rozhovor, chápeme to. Budeme tam mať náš slávny Junglee stolík a samozrejme, bez darčeku v podobe minerálky po opici z open semester party neodídeš.

via GIPHY

Začiatkom októbra, konkrétne 4.10. nás môžeš tiež stretnúť osobne na akcií v spolupráci s Alianciou pre mladých. Viac info čoskoro!

via GIPHY

Chystáme tiež pre vás nové Junglee multifunkčné predmety, o ktoré budete môcťsúťažiť alebo vám ich venujeme len tak, za to, že ste! 

Tak čaute kamoši, tešíme sa na vás!

Pauli