Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Čo je nové v Junglee?

Ahojte priatelia zo všetkých okresov, červených, či čiernych. Máme tu stredu a s ňou nový blog. Pandémia nám stále zúri a nedovolí chodiť po 20:00 hod., dýchať voľne bez respirátora a posedieť si na kávičke. Nič nové.

Čo je však nové u nás – v Junglee? V novom blogu ti prinášam novinky, ktorými sa aktuálne zaoberáme, tak čítaj.

via GIPHY

 

1. COVID COVID COVID

Áno, aj my v Junglee už trpíme tzv. pandemickou únavou. Sme už naozaj unavení z toho, že sa s Vami nemôžeme denne vídať na osobnej registrácií, či klientskom servise. Sme unavení, že tým, čo sa netestujú žiaľ brigádu poskytnúť nemôžeme. Sme unavení, že každý deň nám voláte, či píšete, že už aj Vás tá „mrcha“ chytila. Čo nám však iné ostáva, už iba vydržať aby ste sa čím skôr mohli vidieť a stretávať v našej kancelárií, na konferenciách a na brigádach bez strachu.

NEPOKAZME SI TO!

via GIPHY

 

2. MAREC – MESIAC POMÁHANIA V JUNGLEE

V tomto mesiaci sme sa v Junglee rozhodli pomáhať vo svojom okolí, aby nás obklopovalo konečne aj niečo pozitívne. Určite ste si na našich sociálnych sieťach všimli, že sme na začiatku marca boli opäť hromadne darovať krv, ako robíme pravidelne.

Momentálne stále prebieha zbierka na pomoc pre útulkáčov – psíkov v útulku Slobody zvierat. Ešte stále je možnosť sa zapojiť!

Ak by ste chceli akokoľvek pomôcť, kontaktujte nás a my všetko vybavíme a doručíme za Vás. Stačí k nám doniesť čokoľvek – staré deky, granule, pamlsky, cestoviny, ryžu, staré posteľné prádlo,…

Spolu s našimi darmi to odovzdáme tam, kde to potrebujú – Slobode zvierat.
Ďakujeme, že pomáhate s nami.

via GIPHY

 

3. REGISTRÁCIE IBA E-MAILOM ALEBO TELEFONICKY

Aj toto nám v Junglee stále pokračuje, momentálne Váš kvôli aktuálnej pandemickej situácií môžeme registrovať iba telefonicky a elektronicky.
Ako sa v aktuálnej situácií môžete registrovať a podpísať si Dohodu, respektíve začať pracovať? Dva blogy dozadu Ti kolegynka spísala všetky dôležité info. Ak máš akékoľvek otázky, neváhaj nás kontaktovať na ktoromkoľvek čísle a radi Ti pomôžeme.

via GIPHY

 

4. NOVÁČIKOVIA

Aj tento mesiac k nám pribudli noví členovia nášho tímu, ktorých môžeš (zatiaľ iba) počuť práve pri už spomínanej telefonickej registrácií. Naše nové kolegynky akurát prechádzajú kompletným školiacim procesom aby Ti mohli profesionálne poradiť so všetkým, čo je potrebné.
Junglee tím sa neustále rozrastá, nakoľko brigád je stále viac a viac. Ak by si mal aj ty záujem stať sa našou súčasťou, kontaktuj nás e-mailom alebo telefonicky, radi privítame ďalšie nové tváre.

via GIPHY

Tak to je všetko kamoši, vidíme sa snáď čoskoro aj osobne, a keď nie, tak pri novom blogu určite.
Veselú Veľkú noc!

Pauli