Brigáduj s nami počas leta!

Vitaj pri poslednom júnovom blogu. Znamená to len jedno, budúci týždeň sú letné prázdniny. A ak nevieš, čo s toľkým voľným časom, sme tu pre Teba. Pomôžeme Ti nájsť ideálnu brigádu počas letných prázdnin! Ak si študentom strednej alebo vysokej školy a hľadáš spôsob, ako zarobiť počas leta, si na správnom mieste. Brigády Ti poskytnú nielen finančnú stabilitu, ale aj skúsenosti pre Tvoj budúci pracovný život.

Prečo by si mal ísť brigádovať práve s nami?

1. Rozmanité pracovné príležitosti:

Rozumieme tomu, že každý študent má svoje vlastné záujmy a preferencie. Preto Ti ponúkame širokú škálu pracovných príležitostí, ktoré Ti umožnia vybrať si brigádu, ktorá Ti najviac vyhovuje. Bez ohľadu na to, či preferuješ prácu v sklade, v obchode, v interiéri alebo radšej von na slnku.

Okrem toho si môžeš vybrať brigádu doslova od východu na západ. Bývaš v Prešove, ale často si u babky v Nitre na víkend? To nie je problém. Pokiaľ máš u nás platnú dohodu, je len na tebe, aké mesto v rámci Slovenska si vyberieš.

2. Flexibilita:

Jednou z najväčších výhod brigád ponúkaných nami je flexibilita. Vieme, že nechceš od pondelka do nedele čas tráviť zavretý v sklade, a preto máš možnosť vybrať si dni, ktoré Ti vyhovujú. Je len na tebe, ktoré dni si zvolíš, avšak nezabudni, že sa môžeš odhlásiť najneskôr JEDEN PRACOVNÝ DEŇ DO 12 HODINY NA OBED. Samozrejme, pokiaľ nejde o dlhodobú brigádu, tam Ti podmienky kolegovia ochotne vysvetlia telefonicky.

3. Skúsenosti (nielen) do Tvojho životopisu:

Okrem finančnej odmeny Ti brigáda poskytne aj cenné skúsenosti, ktoré môžeš využiť pri hľadaní budúcej práce. Spolupracujeme s firmami z rôznych oblastí, a preto si môžeš vyskúšať naozaj hocičo. Naučíš sa tak spravovať si vlastné peniaze a zároveň zistíš, ktorá práca Ti sedí a ktorá nie. Bez ohľadu na to, či ide o brigádu v oblasti obchodu, služieb alebo administratívy, budeš mať možnosť rozvinúť svoje komunikačné schopnosti a tímovú spoluprácu.

V neposlednom rade si môžeš nájsť nových kamarátov, ktorí Ti môžu aj mimo brigád spríjemňovať letné chvíle. Tak na čo ešte čakáš? Získaš nielen finančnú nezávislosť, ale aj skúsenosti a kontakty. Uži  si leto a zároveň zaži niečo nové. Ohľadom registrácie sa môžeš informovať telefonicky, mailom alebo na Facebooku. Tešíme sa na Teba.

Alexia 🙂