Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Brigáduj popri škole

Vítam Vás v ďalšom našom blogu!

Školský rok sa nám už poriadne rozbehol aj keď z pohodlia našich izieb. Určite každý z Vás má aspoň o trošku viac voľného času, ktorý ušetril na cestovaní do školy. Čo tak ho využiť efektívne?

 

Viem presne o čom Vám píšem, ja som tak isto študentkou vysokej školy a môj voľný čas venujem brigáde, aby som si zarobila nejaké peniažky. Som presvedčená, že každý jeden z Vás ho môže tiež tak využiť a za zarobené peniaze si kúpiť niečo pekné, poprípade si šetriť na poriadny výlet. Aj  keď aktuálna situácia je obmedzujúca pre nás všetkých viac ako kedykoľvek predtým. Ale všetko skončí a vy budete môcť cestovať kade tade, či už po Slovensku alebo ak to bude možné, tak aj niekde do blízkeho zahraničia.

via GIPHY

Chcete aj vy aspoň trošku svoj čas využiť na brigády? Odpoveď áno je správna. Zarobíte si peniažky a aspoň na chvíľu vypadnete niekde do iného prostredia ako je Vaša izba, kde sledujete online prednášky a cviká. Pre tých, čo si myslia, že majú aj napriek tomu veľa školy, verím tomu, že nejaké to poobedie máte určite voľné. Ak máte čas, čo i len od 13tej, 14tej, 15tej, či dokonca od 16tej hodiny poobede, tak to nie je problém a vieme Vám pozrieť nejakú brigádu. Pre tých ktorým nerobí problém pracovať v noci, tak mávame často aj nočné smeny.

via GIPHY

Čo stačí spraviť, aby ste mali brigádku, ktorá bude prispôsobená Vášmu rozvrhu? No v prvom rade byť registrovaný v našej spoločnosti, ak nie si môžeš sa prísť osobne zaregistrovať k nám do kancelárie v Mlynskej doline na Starých Gruntoch v Bratislave. Ak nie si v Bratislave, neboj sa registráciu vieme spraviť jednoducho prostredníctvom e-mailu. A ďalší krok je, že nás treba kontaktovať a nadiktovať nám dni a čas kedy sa Vám dá pracovať, samozrejme uviesť aj mesto v ktorom by ste mali záujem. Som si istá, že bez brigády nebudete a môžete si zarobiť peniažky.

via GIPHY

Teším sa našu spoluprácu! Nebojte sa kontaktovať našu spoločnosť a zarobiť si peniažky v našej našej Junglee brigád.

Prajem Vám veľa odrobených hodín.

Nika 😊