Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Brigáduj aj počas jesene

Ahojte všetci,

Pomaličky sa nám začína jesenné obdobie, ktoré je sprevádzané aj so začiatkom školských povinností. Väčšine z Vás začal školský polrok aj keď prvé týždne sú ešte kľudné, ale postupne narastá množstvo školských povinností. Leto je nenávratne preč, svetla a tepla ubúda a na veľa z nás to nie najlepšie vplýva. Jeseň, spoločne so sychravým počasím, klope pomaly ale isto na dvere každého z nás. Jeseň je totiž ročné obdobie, keď je na depresiu náchylných viac ľudí než počas slnečných dní.

 

via GIPHY

 

Ako si udržať pozitívnu náladu počas jesene?

  1. Športujte

Doprajte si denne dostatočný pohyb. Choďte si napríklad zabehať alebo doprajte si denne aspoň krátku prechádzku.

 

  1. Plánujte si aktivity

Už od začiatku semestra si všetko poriadne naplánujte, aby ste nemuseli odovzdávať zadania na poslednú chvíľu a zbytočne sa nestresovali.

 

  1. Stravujte sa zdravšie

Jedzte najmä veľa ovocia a zeleniny, ktoré majú v sebe veľa vitamínov.

 

  1. Choďte na brigádu

Kým ešte nie sú zápočtové týždne ani skúškové obdobie, tak môžete využiť svoj čas na brigádovanie. Aspoň si zarobíte nejaké tie peniaze, ktoré sa Vám neskôr zídu.

 

via GIPHY

 

Ako sa dá vybaviť si brigádu prostredníctvom našej spoločnosti? 

Na internetovej stránke www.junglee.sk si môžete pozrieť ponuku našich brigád po celom Slovensku. Následne stačí ak nás budete kontaktovať a informovať sa o dostupnosti Nebojte sa pre každého z Vás sa nájde brigáda. Vy sa nebudete nudiť vo voľnom čase a zarobíte si peniaze.

 

Poprípade tí, ktorí ešte nebrigádovali prostredníctvom našej spoločnosti, tak sa u nás môžete zaregistrovať. Registrácie je jednoduchá, ak sa nachádzate v Bratislave, tak sa môžete zastaviť osobne v našich kanceláriách v Mlynskej Doline. Adresa: Staré Grunty 36, átriaky blok L. Ak však nestrávite čas v Bratislave môžete nás kontaktovať, či už telefonicky, e-mailom (pjservis@pjservis.sk) alebo prostredníctvom messengeru (FB: Junglee) a dohodnete sa na ďalšom postupe registrácie do našej spoločnosti. Aby som nezabudla dodať, registrácia je bezplatná, stojí len pár minút Vášho času.

 

Teším sa na spoluprácu so všetkými brigádnikmi. Nebojte sa kým začne skúškové obdobie, tak si dokážete zarobiť peniažky a jesenná depresia bude preč.

 

Nika