Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

BRIGÁDUJ AJ CEZ SKÚŠKOVÉ

Ahojte kamaráti! Skúškové je v plnom prúde a všetkým nám to pomaly začína prerastať cez hlavu. V dnešnom blogu vám priblížim pár výhod, prečo brigádovať aj cez skúškové.

1. Flexibilita

Tak ako je u nás zvykom, vieš si prispôsobiť pracovnú dobu, v závislosti od našej ponuky. Či už môžeš brigádovať doobeda alebo poobede, nájdeme ti brigádu, ktorá ti bude vyhovovať. Možností, ktoré ponúkame, je niekoľko: vieš pracovať na smeny, nájdeš u nás dlhodobé aj jednorázové brigády.

via GIPHY

2. Oddych

Brigáda môže slúžiť aj ako forma oddychu. Určite ti učenie pôjde ľahšie, ak nebudeš 24/7 pozerať do poznámok. Všetci máme skúškové, no brigády sa nezrušili. Zájdi na brigádu, spoznáš nových ľudí a hlavne sa odreaguješ.

via GIPHY

3. Financie

Ku všetkým, vyššie spomenutým, benefitom neodmysliteľne patrí aj ten najpríjemnejší, a tým je výplata. A keďže vyplácame v týždenných intervaloch, nemusíš čakať celý mesiac na to, aby si si kúpil nejakú tú odmenu za každú urobenú skúšku.

via GIPHY

4. Široká ponuka

Asi ťa neprekvapí pestrá ponuka brigád, z ktorej si môže vybrať naozaj každý. Od práce na pokladni, cez kompletizáciu objednávok až po manipulačné práce v sklade u nás nájdeš naozaj čokoľvek. Preto neváhaj a skoč na www.junglee.sk a vyber si z našej ponuky.

Ponúkli sme ti viacero výhod, prečo cez skúškové brigádovať. Pokiaľ sme ťa presvedčili, neváhaj a zavolaj na telefónne čísla 0948 119 567 alebo 0948 549 954 a spýtaj sa na aktuálnu ponuku.

Sandra Bieliková