Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

August je ideálny čas na brigádu

Najväčšia dilema pre nás študentov je to, ako čo najviac využiť čas v lete aby sme sa zabavili, oddýchli si a samozrejme si aj zarobili.

Nad touto myšlienkou som sa zamýšľal aj preto, lebo aj ja popri škole brigádujem, veď ako sa hovorí „keď niečo chceš tak si to kúp“ a keď si na to zarobíš sám vždy je to lepší pocit. Keď som pred dvoma rokmi začal pracovať tu v Junglee začal som v auguste. Môj plán bol taký, že ako čerstvý maturant a budúci vysokoškolák strávim jún a júl s rodinou a kamarátmi a august a september venujem brigádam. Vychádzal som z predpokladu, že všetci pôjdu najprv brigádovať a potom budú oddychovať. Tento predpoklad sa mi potvrdil hneď dva krát.

1. Videl som na kamarátoch, že si nevedeli nájsť brigádu, lebo bolo všetko poobsadzované.
2. O rok neskôr som pochopil ako to je v praxi – v júli dopyt ohromne prevyšuje ponuku brigád no v auguste je to naopak.

Ak rozmýšľaš ako si naplánuješ leto, tieto „insajderské“ informácie by ti mohli pomôcť správne sa rozhodnúť ?. Ak si čerstvý maturant a prijali ťa na školu v Bratislave, tu je zopár výhod brigádovania v druhej polovici prázdnin.

Prácu si nájdeš veľmi rýchlo

Ako som hovoril, v druhej polovici prázdnin je dopyt po brigádach nižší – určite sa pre teba niečo nájde.

via GIPHY

Zorientuješ sa v Bratislave

V septembri aspoň nebudeš pobehovať po Bratislave ako vyoraná myš.

via GIPHY

Zarobíš si dostatok peňazí

Začiatok semestra býva celkom rušný – ak ho nestihneš otvoriť 4krát tak ani raz a preto by bolo dobré aby si nemal Travoltu v peňaženke.

via GIPHY

Ak sa chceš dozvedieť viac informácií o doprave, ubytovaní a zábave v Bratislave checkni blog od mojich kolegýň TU ?.

Dominik Filipčík