Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Ako začať nový rok ?

Ako na nový rok tak po celý rok , tak sa to hovorí nie ? Ahojte kamoši , máme tu rok 2023 a sním každému pribudli nové ciele, predsavzatia a mnoho iného. Mnoho z nás nevie ako správne začať na čo sa zamerať čomu sa venovať a nepremrhať tak ani minútu tohto roka.

Schudnúť, byť lepším človekom , prestať fajčiť , nepiť alkohol , stať sa vegetariánom, toto sme každý určite raz počuli či dokonca sami sme si tieto predsavzatia nastavili. No ruku na srdce koľko vám vydržali ?

Minulí rok bol pre nás všetkých náramne ťažký nakoľko bol sprevádzaný všetkými možnými katastrofami ktoré si len vieme predstaviť a práve preto sa musíme v tomto roku začať viac sústrediť na to dobré a pozitívne. Obklopiť sa ľudmi ktorý za to stoja a vedieť si nastaviť správne ciele a organizovať ich.

Povieme si 5 bodov ako podľa nás správne začať nový rok a pokračovať tak v jeho celom priebehu.

1. STOP PROKRASTINÁCIÍ – najväčším problémom ľudí je práve prokrastinácia, ľudia sú leniví a zdráhajú sa dosiahnutiu svojich cieľov aj keď majú jeho dosiahnutie pred očami spolu z možnými spôsobmi jeho dosiahnutia.

via GIPHY

2. Nauč sa byť šťastný ! – nezáleží na to čo máš a čo nemáš či má Janka lepšiu postavu , auto , muža ako ty ani ona nemusí byt preto šťastná . Šťastie nezávisí od toho čo máš a kto si je to nastavenie mysle . Skús sa tešiť z maličkostí nie len z materiálnych veci a veľkých veci . Buď vďačný/á za všetko čo máš a pristupuj k tomu s pokorou.

via GIPHY

3. Zdravý životný štýl , cvičenie – rob to iba ak cítiš že chceš , že máš chuť ísť cvičiť , máš chuť si dať to zdravé jedlo . Pokiaľ to máš robiť len preto že to chce niekto iný alebo že to budeš robiť nasilu nerob to , aj toto môže ovplyvniť tvoje výsledky nebudeš vedieť žiadnu zmenu a to tá môže odradiť natoľko že to nebudeš chcieť robiť už vôbec. Pi viac vody , dopraj si kvalitný spánok , obmedzuj napríklad potraviny postupne aj to je znakom progresu a toho že urobíš pre svoje telo zmenu.

via GIPHY

4. Cestovanie, priatelia , rodina – snaž sa tráviť viac času s ľudmi ktorých máš rad/a , na cestovanie milióny nepotrebuješ a tvoji kamaráti či rodina sa potešia ak s nimi stráviš čas ak aj len doma na gauči

via GIPHY

5. Nájdi si novú záľubu / venuj sa intenzívne svojim záľubám – nauč sa nový jazyk, začni behať, maľovať, čítať či programovať čokoľvek čo si chcel kedy robiť tak to vyskúšaj , nájdi si spôsob, čas. Urob niečo čo oddelí tvoj bežný život aspoň na chvíľku od aktivity ktorá ťa urobí šťastným.

via GIPHY