Ako sa v aktuálnej situácií registrovať?

Ahojte priatelia!

Opäť tu máme stredu, a ja Vás teda vítam pri ďalšom blogu. Situácia ostala nezmenená, a tak isto ako všetky prevádzky, aj my sme museli zatvoriť našu milovanú kanceláriu pre verejnosť.

via GIPHY

Ale nebuďte smutní! My sme tu stále pre Vás! Sme k dispozícií každý pracovný deň od 10:00 do 18:00. Kľudne nám môžete volať, prípadne napísať mail, budeme radi ak sa nám ozvite a spoločne nájdeme Vašu vysnívanú brigádu.

via GIPHY

Určite ste položili otázku, čo registrácie? Ako to funguje teraz? Poďme sa na to pozrieť spoločne!

via GIPHY

Registrácie realizujeme elektronickou formou. Stačí keď nám napíšete mail na: registracie@pjservis.sk , že by ste mali záujem brigádovať, a dostanete od nás registračné formuláre, ktoré môžete vyplniť za pár minút z pohodlia domova! Áno, je to až také jednoduché!

via GIPHY

Vyplnené formuláre je potrebné zaslať v naskenovanej podobe s vlastnoručným podpisom na tú istú emailovú adresu: registracie@pjservis.sk . Po obdržaní dokumentov Vás budú kontaktovať naši kolegovia, dozviete sa základné informácie ohľadom spolupráce a keď ste šikovní, môžete sa prihlásiť na brigádu ešte v ten istý pracovný deň! ?
Ak si to chcete uľahčiť ešte viac, zavolajte nám na tel.: +421 907 614 982 ešte pred obdržaním RF, nadiktujte nám potrebné informácie a na zaslanej Dohode bude chýbať už len Váš podpis!

Na čo si dávať pozor pri vyplnení registračných formulárov?

  • Najlepšie je, keď nám ich zašlete v naskenovanej podobe, prípadne mobilom odfotené, ale treba si dávať pozor na kvalitu fotiek, aby neboli rozmazané. Registračné formuláre v necelistvej podobe nemôžeme akceptovať. Uľahčíte tým prácu nie len nám, ale aj sebe.

via GIPHY

  • Netreba zabudnúť, že na dokumentoch potrebujeme Váš vlastnoručný podpis. Strojovo podpísané dokumenty nemôžeme akceptovať.

via GIPHY

  • Posledná a pre Vás asi najdôležitejšia vec: číslo bankového účtu. Aby sme Vám mohli poslať finančné prostriedky za odpracované dni je potrebné aby ste doplnili číslo Vášho účtu do Dohody. Príslušnú kolónku nájdete hneď na 1. strane, pri osobných údajoch, netreba na to zabudnúť!

via GIPHY

Takže ak chcete získať nové skúsenosti je tu skvelá príležitosť. Zaregistrujte sa u nás z pohodlia Vášho domova, a zarobte si nejaké peniažky! Budeme sa na Vás tešiť!

Cynti ?