Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Ako dovolenkujeme v Junglee?

Ahojte!

Vitajte pri predposlednom júlovom blogu. Leto je v plnom prúde, a tak sa aj tentokrát budeme venovať letnej téme. V minulosti sme už rozoberali tipy a triky na lacnú dovolenku, lacné destinácie alebo zaujímavé miesto v Bratislave, kde sa môžete počas horúcich dní schladiť. Dnes sa pozrieme na to, ako leto trávime u nás v Junglee. Štyroch kolegov z rôznych oddelení sme sa spýtali tri rovnaké otázky ohľadom ich leta:

  1. ako si predstavuješ ideálne strávený letný deň?
  2. bez čoho si nevieš predstaviť tvoje klasické leto?
  3. kam sa chystáš toto leto alebo kde už si bola?

Ako prvá odpovedala naša kolegyňa z oddelenia Slovensko, ktorá si želá ostať v anonymite. Svoj ideálne strávený letný deň si predstavuje tak, že ráno vstane bez toho aby ju musel budiť budík, čiže pokojne aj na obed.  Najradšej má keď sa nemusí nikam ponáhľať ani sa stresovať a môže si vychutnať raňajky s kávičkou na terase. Ak by bola mimo domu, tak na pláži, kde môže nachytať vitamín D. Jej ideálny letný deň zahŕňa opaľovanie, zmrzlinu, jedenie melónu. Cez deň by hrala plážový volejbal a večer by šla na pivko niekam do mesta. Po pivku s priateľmi sa zabaviť na diskotéke a potom spať. Takto si to predstavuje ona. Na druhú otázku má jednoznačnú odpoveď – bez pivka, zmrzliny a bez toho aby sa nešla baviť von alebo kúpať a opaľovať. Taktiež bez nejakých festivalov či letných koncertov. Toto leto zatiaľ nemá naplánovanú žiadnu konkrétnu dovolenku, asi pôjde len niekam na Slovensku. Chcela by ale ísť niekam na roadtrip v karavane.

Naša ďalšia kolegyňa z oddelenia Bratislava, Nikoletta, má toho už túto sezónu pochodené dosť. Stihla navštíviť Podersdoft, kde sa stihla okúpať, potom bola na krátkom výlete v Turecku, minulý týždeň sa vrátila zo Santorini a v auguste má booknuté letenky do Thajska a Kambodže. Jej leto musí zahŕňať melón, pláž, party do rána s kamarátmi a veľa veľa výletov. A jej ideálny deň? Zobudiť sa ráno pri mori, ísť na pláž, potom dobrý obed, po obede si oddýchnuť, večer sledovať západ slnka a potom ísť do mesta. Dať si pohár prosecca a pozerať na pekné výhľady.

Naša posledná kolegyňa, Zuzka z oddelenia administratívy si tiež ideálny letný deň predstavuje pri vode. Keďže má psíka, ktorý potrebuje 24 hodinovú pozornosť a starostlivosť,  môže to byť spojené venčenie s kúpaním. Tiež rada trávi čas s rodinou a kamoškami. Počas ideálneho dňa chce obedovať langoše a zapíjať ich čapovanou kofolou, keďže ako hovorí, letná postavička sa zas a znova nevydarila môže jej to byť jedno. Leto zatiaľ trávila na seneckých jazerách, ale nevylučuje, že pôjde aj na dovolenku do zahraničia. Ako inak, so svojim psom.

Verím, že ste sa pomocou tohto blogu aspoň o trochu bližšie zoznámili s našimi kolegami a s ich letným programom. Môžete sa ním inšpirovať, aj keď myslím, že túto časť roka trávime takmer všetci tak isto. Prajem Vám teda príjemný zvyšok leta a veľa oddychu.

Alexia 🙂