Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Administratíva v Junglee

Ahojte všetci 🙂

Zaz a znova Vás vítam v mojom blogu tentokrát Vám predstavím administratívne oddelenie, ktoré je súčasťou Junglee. Pozostáva z troch kolegov, ktorí vykonávajú každodenné dôležité funkcie v P.J.Servise.

Prvého by som Vám chcela predstaviť Lukáša. Všetci ho voláme Luky. Ako väčšina mojich kolegov, tak aj on je veľkým futbalovým fanúšikom. V P.J.Servise pracuje rok, ale súčasťou administratívneho oddelenia je len pár mesiacov. Možno niektorí ste sa s ním stretli aj osobne pri registrácií alebo ste s ním komunikovali prostredníctvom telefónu ohľadom brigád. Luky má na starosť spracovanie dochádzky brigádnikov z brigád. Kontroluje odpracované hodiny na dodacích listov, ktoré nám pošlete vy alebo firma v ktorej ste boli na brigáde.

Dodací list musí obsahovať Vaše meno, dátum, počet odpracovaných hodín, pečiatku firmy a samozrejme podpis vedúcej osoby, ktorá Vás mala na starosť!! Vždy si skontrolujte či máte všetky tieto údaje na dodacom liste, aby ste ho nemuseli viac krát posielať až kým bude správny. Ak je všetko v poriadku, tak ich spracuje a zaeviduje v našom systéme, aby Vám prišli všetky peniažky podľa odpracovaných hodín.

Ďalšou súčasťou administratívneho oddelenia je Zuzka, ktorú občas voláme Zuza. Súčasťou Junglee je skoro 3 roky. Je to zábavná, komunikatívna, čiernovlasá dievčina so zmyslom pre humor. Na otázku, čo je jej náplňou práce mi odpovedala, že nič nerobiť 😀 Čo, ale vôbec nie je pravda. Zuzka vedie s Vami emailovú komunikáciu, snaží sa Vám, čo najlepšie a najrýchlejšie odpovedať a vyriešiť všetko, čo treba.

Spolu so Zuzkou v kancelárií sedí aj Monika, ktorá je taktiež súčasťou administratívneho oddelenia. Monika je jednou z tichších kolegýň. Vždy mne a mojím kolegom rada zodpovie na otázky, ktoré sa týkajú administratívy. Je veľmi príjemnou kolegyňou. V P.J.Servise pracuje už celé 2 roky.

Zuzka s Monikou si pomáhajú s jednotlivými administratívnymi prácami. Pomáhajú brigádnikom s úradnými vecami ako napr. potvrdenie o príjme, kópie dohôd, predčasné skončenie dohody, zmena v uplatnení výhod. Robia dôležitú prácu a to je archivácia registračných formulárov, potvrdení o návšteve školy a všetkých dokumentov.

Majú na starosť aj odosielanie registračných formulárov. Sú určené pre brigádnikov, ktorí majú záujem brigádovať cez našu pracovnú agentúru v mestách mimo Bratislavy. Aby nemuseli cestovať tú diaľku k nám do kancelárie, ktorá sídli v hlavnom meste, tak Vám vieme brigádnickú dohodu poslať na email. Vy si ju vytlačíte, vypíšete osobné údaje, podpíšete všetky papiere a odfotené na telefóne nám ich pošlete naspäť na mail. So easy 🙂 a môžete ísť brigádovať.

Ak však máte cestu okolo našej kancelárie môžete nás prísť kedykoľvek počas pracovnej doby pozrieť a nemusíte sa báť, že odídete bez brigády. Alebo kľudne zavolajte, nadiktujte aký máte školský rozvrh a my Vás odmeníme brigádou.

Tešíme sa na Vás 🙂

Nika