Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Ako efektívne využiť skúškové

Ako efektívne využiť skúškové

Určite to poznáš. Skončil semester a po všetkých akciách a alkoholových ošiaľoch prichádza ,, most wonderful time of the year “ a.k.a. ,, Skúškové obdobie “. Na stole ti leží starostlivo uložená kôpka kníh, ktorých si sa naposledy dotkol, keď si ich kupoval a teba začína pomaly premáhať panika, keďže si si práve uvedomil, že nestíhaš. Kľud! Poradím ti.

Športuj a nestresuj!

Áno, pokiaľ si to ešte nevedel, športom sa zbavíš nielen nadváhy, ale aj stresu. Okrem kondičky si tak zlepšíš aj svoj psychický stav, rozprúdiš si v žilách endorfíny a odbúraš stres z nadchádzajúcej skúšky. Obetuj tak hodinku denne miesto obdivovania bielej steny nad posteľou korčuliam, behu alebo inej fyzickej aktivite. Uvidíš ako ti to bude myslieť! Plus, zbavíš sa aj toho mischellina, ktorého si si pestoval už od Vianoc a bez zbytočných rozpakov sa tak môžeš ukázať cez leto na pláži alebo kúpalisku. Plus 2, v takom fitku je naozaj čo obdivovať a tým rozhodne nemyslím najnovší stepper od Kettlera!

via GIPHY

Motivuj sa!

Priznaj sa, koľko už obdivuješ letnú kolekciu v Zare alebo pozeráš lets playe na Resident Evil 7? Teraz je ten správny čas vyraziť na nákupy! Samozrejme, nie len tak. Dokáž sám sebe, že si cieľavedomý a nejaká skúška ťa len tak ľahko nepoloží! Po každej úspešnej skúške urob radosť sám sebe a kúp si vec, ktorú si už dlho chcel. Nauč sa chodiť na skúšky s radosťou, veď ako sa hovorí, všetko zlé je nakoniec na niečo dobré. A v nových topánkach sa ti predsa na ďalšiu pôjde ešte lepšie.

via GIPHY

Si to čo ješ

Zdravá strava a zdravý životný štýl sa stal fenoménom dnešnej doby. Nemusíš byť zrovna nadšený šalátožrút a pridávať každú svoju fit ,, mňamku “ hashtag bez cukru a umelých sladidiel na facebook alebo instagram, stačí ak sa vyvaruješ jedlám, ktoré obsahujú veľké množstvo cholesterolu, upchávajú cievy a spôsobujú tak, že ti to páli pomalšie, a prejdeš na zdravšiu variantu tukov v podobe orieškov, avokáda alebo rýb, vďaka ktorým sa ti zlepší mozgová činnosť a kvantum informácií tak budeš schopný sa naučiť rýchlejšie. Ktovie, možno sa ti to zapáči a začneš zdravšie jesť aj počas prázdnin a semestra. Ale instagram kvôli tomu určite nespamuj!

via GIPHY

Seriálománia

Čo by to bolo za skúškové, keby si si počas neho nestihol pozrieť aspoň jednu sériu svojho obľúbeného seriálu? Tentokrát sa ale nenechaj strhnúť nedočkavosťou čo sa stane v ďalšej časti a oddeľ ulievanie sa od učenia. Deň pred skúškou ti nepomôže, že Daenerys si konečne zohnala lode a ide dobyť železný trón, keď si knižku ešte ani neotvoril. Čo ale môžeš spraviť je, rozdeliť si učenie na menšie celky a po každom zvládnutom celku si pozrieť jednu, dve epizódy seriálu. Zabiješ tak dve muchy jednou ranou a aspoň máš záruku, že ti z toľkého učenia ,, neprepne “.

via GIPHY

Zarábaj cash

Tento bod ti možno príde ako skrytá propaganda na naše brigády, ale nenechaj sa zmiasť! Skúškové je doba, kedy máš zároveň najviac voľného času a najlepšiu možnosť zarobiť si nejaké tie ,, peňáze “ k dobru. Určite nepatríš k ľuďom, ktorí 24 hodín denne strávia sedením nad knižkami a som si takmer istá, že by si leto rád strávil niekde pri mori alebo zažil atmosféru na tých top festivaloch. S prázdnou peňaženkou to pôjde asi ťažko. Junglee má pre teba naozaj bohatú džungľu brigád, kde si môžeš pracovný čas prispôsobiť tak, ako ti to vyhovuje. Vedel si, že u nás stačí, ak odpracuješ štyri hodiny? Čo taká pokladňa alebo manipulačné práce? Tak neváhaj, zodvihni telefón a zavolaj nám ešte dnes! Som si istá, že náš klientsky servis ti nájde brigádu na mieru. V neposlednom rade aspoň na chvíľu vypneš a tvoje bankové konto pred letom nebude zívať prázdnotou.

via GIPHY

Monika Macaláková