Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

5 najobľúbenejších brigád

Ahojte jungleeci! Dnes, opäť v stredu sa Vám prostredníctvom blogu prihováram ja. Dlho som rozmýšľala o čom dnešný blog napísať. Nakoniec som si však povedala, že nech napíšem blog o čom koľvek, zrejme si ho z tej nudy, ktorú máte v karanténe prečítate tak či tak.

Dnes som sa vám rozhodla zhrnúť top 5 brigád, ktoré u nás momentálne fičia najviac, či už v súvislosti s aktuálnou situáciou, alebo počas celého roka.

1. STO TABLETOV TÝŽDENNE

Isto poznáte toho otravného mimozemšťana, ktorý na vás vyskakuje pomaly aj z chladničky. Ide o snáď najznámejší internetový obchod Alza.sk. Isto ste si z tohto e-shopu už niekedy niečo objednali. Ak ste si boli niekedy prevziať objednávku osobne, tak je dosť možné, že vám ju vydával možno aj náš šikovný brigádnik! Momentálne je v Alze zvýšená potreba brigádnikov, tak poď do toho! Zvýšili sme ti tiež sadzbu, ak si študent, zarobíš si 4,30€ na hodinu cez pracovný týždeň, v sobotu brigáduješ za 5,00€/hod. a v nedeľu za 6,70€/hod.!

via GIPHY

2. BILLA NAŠA KAŽDODENNÁ

Ak si náš brigádnik, na brigáde v Bille si už určite bol! Ako isto vieš, v Bille ponúkame viacero pozícií a to konkrétne dokladanie tovaru do regálov, lahôdky a ich dokladanie a pozíciu pokladník/pokladníčka. Aktuálne je aj v Bille zvýšená potreba brigádnikov a preto sme pre teba taktiež zvýšili sadzby v trnavskom, trenčianskom a tiež bratislavskom kraji! V trnavskom a trenčianskom kraji brigáduješ na pozícií dokladanie tovaru ako študent za 4€/hod., na pozícií lahôdky za 4,20€/hod a na pozícií pokladník za 4,50€/hod. V bratislavskom kraji brigáduješ na pozícií dokladanie tovaru za 4,20€/hod., na pozícií lahôdky za 4,50€/hod a na pozícií pokladník za 5,00€/hod.

via GIPHY

3. TU SOM ČLOVEKOM

Tento reklamný slogan určite poznáte tiež. Áno, aktuálne ponúkame aj brigádu dokladanie tovaru do regálov aj v DM drogériách. Máme tiež pre teba k dispozícií aj pozíciu pokladník, na ktorú stačí iba vek 18 rokov a ostatné ťa milé kolegynky naučia. Sadzba cez pracovný týždeň pre teba ako študenta je 5€ na hodinu. Tieto brigády máme po celom Slovensku, takže ak si z kadekoľvek, určite budeme mať pre teba ponuku.

via GIPHY

4. CÍŤ SA AKO SANTOV POMOCNÍK

Ďalšou, veľmi obľúbenou brigádou je jednoduché triedenie balíkov pre kuriérsku spoločnosť Remax. Na tejto brigáde si precvičíš svoje svaly a tiež ŠPZtky jednotlivých miest. Triediš totiž balíky na palety podľa ŠPZ značiek, veľmi jednoduché, však? V Remaxe ako študent brigáduješ za 4,10€ na hodinu.

via GIPHY

5. PRE MILOVNÍKOV VÍNA

Toto znie ako dreamjob pre všetkých študentov. A myslím, že aj neštudentov. Pre známe vinárstvo v Rači hľadáme brigádnikov na pomocné manipulačné práce vo výrobe vína, kde sa budú v skladových priestoroch spoločnosti fľaškovať fľaše vína na základe zaškolenia. Odpiť si žiaľ nemôžeš, ale podieľať sa na tom je naozaj zážitok pre každého milovníka vína! Môžeš si tiež vybrať svoj pracovný čas. Ak nie si zrovna ranné vtáča, je možné brigádovať i poobede.

via GIPHY

Ak sa ti hociktorá brigáda zapáčila, neváhaj a kontaktuj Junglee! Ochotne ti zo všetkým pomôžeme! 

Pauli