Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Čo urobiť v roku 2018 ako prvé?

Pomaly sa blíži koniec roka. Rekapitulujeme, čo máme za sebou, čo bolo dobré a čo chceme radšej v budúcom roku zmeniť. Rok 2017 priniesol prácu, skúšky, brigády, nových ľudí i zážitky s rodinou, priateľmi, učiteľmi, profesormi.

Aký bude Nový rok? Nechajme sa prekvapiť. Je potrebné začať pekne po poriadku, od začiatku. Ťažko totiž zažiť dobrodružstvá, prekvapenia, príbehy a ešte ťažšie splniť stanovené úlohy. Aký dôvod? Prečo? Záujem je väčší ako obsah peňaženky. Financií nie je dosť, často vôbec nestačia.

Chceme pomôcť, nezabudni. 🙂 Ponúkame pomoc nemalú, ako naplniť tvoju peňaženku, nie márnu. Využi príležitosť brigády.

Ako na to? Príď k nám. Ukáž sa. Prines svoj doklad totožnosti (občiansky preukaz, cestovný pas, povolenie na pobyt), nezabudni na číslo účtu (stačí IBAN), pribaľ potvrdenie o štúdiu (ak si študent :-)). Pri každej registrácii do konca roka na teba čaká malý darček. 🙂

Nebuď prekvapený, budeme sa chcieť o tebe aj niečo zaujímavé dozvedieť. Preto nemaj strach, nehryzieme. Porozmýšľaj a rozvrhni si čas. Pozrieme sa potom spolu naň. Začneme však novou dohodou. Vyplniť ju treba, trvá to len pár chvíľ. Ešte prečítaj, skontroluj, podpíš a hor sa na brigádu.

via GIPHY

Daj pozor na správnosť vyplnenia. Mýlka sa stať môže. Nie sme roboti, sme len ľudia. Meno má byť tvoje :-). Nie každé „sz“; „zs“ je správne. A čo adresa? Ulica a číslo je v poriadku? Pri emaily nie je preklep? Ponuky letia svetom emailov i SMS správami, preto skontroluj si obe. Kontakt mínus jeden znak = nedostupný. Ak sa nemôžeme skontaktovať, je to problém. Ak ti chýba číslo účtu, výplata ťa u nás počká. Sporiaci účet nie je náš. Opíš správne číslo účtu a výplata sa ukáže v pravý čas. Zaspomínaj si na svoje skúsenosti, znalosti.

via GIPHY

Máme pre teba ťahák k voľným chvíľam pre brigády. Navštív našu internetovú stránku Junglee a prihlás sa cez Facebook. Vytvor profil a do kalendára vlož svoj čas.

Náš tím Junglee ti otvára priestor k brigádam. Pripoj sa k Junglee rodine. Zaraď sa k V. I. P. brigádnikom a získaj pravidelnú brigádu. Otvor oči, pozri stránku, povedz kamošom a zober ich k nám.

via GIPHY

Nebuď len číslo v databáze. Ukáž, čo vieš. Zarob, privyrob si.

Jana Mitizková